MPZ

HIGH QUALITY

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

صفحه اصلی

فرستادن به ایمیل نمایش دکمه چاپ مشاهده در قالب PDF


این شرکت يكي از توليد كنندگان قطعات ماشين هاي سنگين و نيمه سنگين با برند M.P.Z مي‌باشد.
مفتخریم که فعالیت خود را از  سال 1374  در عرصه تهیه و توزیع قطعات یدکی شروع کرده و  همواره در کنار شما بوده ایم و اطمینان و اعتماد شما به این شرکت و محصولات آن که همواره مایه دلگرمی و انگیزه تلاش بیشتر ما بوده است را ارج می نهیم.

مهمترین هدف شرکت کمک به ارتفای صنعت کشور، در عین حال بالابردن روزافزون کیفیت و التزام و احترام به حقوق مصرف کنندگان محترم می باشد. در این راستا خود را موظف کرده ایم حقوق مصرف کننده را سرلوحه طرح ها و فعالیت های خود قرار داده و پاسخگوی کامل نیازمندیها و خواسته های آنان باشند.

امید است با تلاش، پشتکار، و صداقتی که در مجموعه کارکنان شرکت سراغ داریم و البته با انگیزه ای که از اطمینان و اعتماد شما به ما سرچشمه می گیرد بتوانیم، رضایت هر چه بیشتر شما مصرف کننده محترم را بدست آوریم.

اين شرکت در راستاي استقرار سيستم مديريت يکپارچه منطبق بر الزامات استانداردهاي جهانی رئوس خط مشئ خود را بشرح ذیل اعلام می دارد:
1. افزايش مداوم سطح رضايت مشتريان با استفاده از تحويل به موقع محصولات منطبق با معيارهاي کيفيت و حداقل هزينه..  
2. کیفیت مناسب قطعه
3. دقت در بسته بندی قطعه
4. توسعه تولید داخلی و حمایت از تولید کنندگان داخلی
5. تقویت و مدیریت برند MPZ
6. افزایش سودآوری و افزایش رضایت کلیه ذینفعان  

اعتقاد به این موارد باور  مدیریت و کلیه پرسنل سازمان می‌باشد و براي اين منظور مطابق شاخص‌های تعريف شده روند پيشرفت سازمان مورد پايش و تجزيه و تحليل قرار می‌گیرد.

 


امروزه محصولاتي بيشتر مورد استقبال مصرف كنندگان قرار مي گيرند كه با نام هاي تجاري معتبر و با كيفيت بالا به بازار عرضه شوند . دليل اين امر ، اطمينان از كيفيت مطلوب كالا در مقابل هزينه هاي پرداختي مي باشد. در اين راستا ، توليد و توزيع كالاهاي تقلبي با كيفيت پايين و بسته بندي هاي غير استاندارد در بازار رواج يافته و سوء استفاده از اطمينان مصرف كنندگان شدت يافته
از آنجائي كه همواره بررسي فني بر روي قطعات يدكي اصلي توسط مشتريان امكان پذير نمي باشد ، لذا استفاده از اين كالاها علاوه بر صرف هزينه هاي مالي زياد ، امكان خطرات جاني را نيز به دنبال خواهد داشت ، لذا شرکت MPZ سعی دارد
با استفاده از قطعات با کیفیت ، ضامن سلامت خودرو و سرنشينان آن  باشد. و با تهیه و توزیع قطعات استاندارد موجب افزايش كارائي و طول عمر خودرو و افزايش ايمني و تضمين سلامت سرنشينان را فراهم آورده و همچنین در راستای حمایت از مصرف کننده  از انجام تعميرات تكراري و هزينه هاي تعميراتي جلوگیری به عمل آورد.

• از اينكه سايت ما را جهت بازديد انتخاب  كرديد متشكريم و  اميدواريم اوقات خوبي را در اين سايت بگذرانيد و بتوانيم اطلاعات به روزي به شما بدهيم . از پيشنهادات و انتقادات شما استقبال خواهيم كرد.ما را مورد لطف خود قرار داده و با ما در ارتباط باشيد. ما افتخار مي‌كنيم كه با شما در امكانات و قابليت‌هايمان معاشرت داشته باشيم.

 

 

با سپاس


 

مهمترین گزینه در انتخاب یک کالا
 
 
یکشنبه
1395
شهریور
7
 
ما 3 مهمان آنلاین داریم